Previous Next

Marketingové, obchodní, manažerské konzultace

Konzultace a koučink pro podnikatele, majitele a manažery firem 

Naše služby jsou výhradně zaměřeny pro podnikatele, majitele a manžery firem. Konzultace a koučink poskytujeme ve třech základních oblastech: Marketing - management - prodej  Nejvýznamnější úspěchy dosahujeme v oblasti marketingu. 

Konzultace / koučink již od roku 2001 

Konzultace poskytujeme již 15 let, máme za sebou řadu úspěšných projektů.  Konzultace - Koučink je velmi užitečná služba, kde pružně reagujeme na Vaše požadavky, řešíme s Vámi situace ve Vaší společnosti a vždy přicházíme s kreativním a efektivním řešením. Konzultant / Kouč je profesionál s bohatými zkušenostmi ve svém oboru a má velice lidský přístup ke své práci a zákazníkům

Konzultace - Koučink 

Konzulace či koučink, který dodáváme klientům, je námi vytvořená služba. Čerpáme ze zkušeností načerpaných převážně z Českého podnikatelského prostředí. Máme nastudované i zahraniční metodiky a know-how

Jak Konzultace - koučink probíhá?

Začínáme jednoduchou analýzou vaší situace - společnosti. Následně vyhodnotíme analýzu, a připravíme program pro vaši společnost, který si projdeme a odsouhlasíme.  Následuje realizace programu a prosazení do praxe. 

Jaké oblasti firmy může váš koučink nebo konzulatce pomoci? 

Specializujeme se na tři základní oblasti:

1. Prodej

V prodeji pomáháme vašemu obchodnímu oddělení, nebo jednotlivých obchodníkům prodat, být efektivní, být jiní než jsou ostatní prodejci a obchodníci. Učíme vaše lidi být ve hře, cítit se motivovaně. Pracujeme s nimi tak, aby se v prodeji našli a stali se tak PRODEJCI - PROFESIONÁLI. 

2. Marketing

V marketingu pracujeme nejraději s majitelem, nebo nejvíce kompetentní osobou co se marketingu týče. Alespoň pro začátek. Následně může být přidělena jiné osoba, ze které uděláme marketingového specialistu. Nebo dokážeme marketing částečně provádět za vás. Záměrně píši částečně, jelikož ducha marketingu, musí dávat nejvyšší člověk ve firmě. Co to znamená? znamená to, že ducha - myšlenku dáme do marketingu společně a pak vykonávání jednotlivých kroků, již není problém zadat externě.  Analýzu provádíme my, nebo vás to naučíme. Výsledkem, musí být zakázky a prodej. Milujeme marketing jako takový ať už off line, nebo on line. Marketingem nemíníme reklamu. Míníme tím MARKETING :-)

3. Management

No a když už máme poptávky a umíme to prodat, tak ať to celé dobře šlape a má to pořádného šéfa, nebo dokonce vůdce. To je poslední práce, kterou uděláme ve vaší firmě, pak už to jen pomáháme udržovat.

Pomůže Vám ukončit prokrastinaci v managementu, marketingu a v prodeji.

Konec prokrastinace - je jedna ze základních služeb, kterou změníme vás a vaši firmu. Time management - je součástí tohoto programu. Konec stresu a nedokončené práce. Toto přinese efektivitu celé společnosti. 

Zvýšíme Váš zisk pomocí silných marketingových nástrojů

Naše zkušenosti v oblasti marketingu využijeme, abychom společně nastolili správnou a efektivní marketingovou strategii, která přinese dostatek poptávek - zakázek. 

Vyvedeme firmu z krize - krizový management

Pomůžeme vám dostat se znovu do hry a mít zisky. Vaše firma vás bude opět bavit. Budete expandovat a prosperovat.

Internetový a off-line marketing bude zase fungovat 

Prostě najdeme nebo vytvoříme díru na trhu a budeme zase prodávat dostatečně, abychom jako firma přežili. Vaše webové stránky budou vidět. Lidi budou poptávat vaše služby a už nebudete muset nutit někomu něco co on nechce.  Internet bude vám bude dobře sloužit.